Ingersoll Rand Msg16 Intercooler
Ingersoll Rand Msg16 Intercooler bertujuan untuk penyelenggaraan, penggantian dan kerja baik pulih yang melibatkan peralatan penyejukan pemampat Ingersoll Rand. Intercooler ini disusun mengikut keserasian dengan Msg16, membantu pasukan pembelian dan kejuruteraan mengenal pasti aplikasi sebelum meminta sebut harga. Pemilihan akhir hendaklah berdasarkan dimensi yang disahkan, kedudukan sambungan, media kerja dan keadaan pengendalian. Hantar lukisan, foto jelas unit sedia ada atau data antara muka yang diukur supaya konfigurasi boleh disemak sebelum pengeluaran.
Ciri-ciri Utama
- Rujukan keserasian untuk Msg16
- Dibina untuk pertanyaan penyejukan dan penggantian pemampat industri
- Semakan konfigurasi tersedia daripada lukisan, foto atau sampel
- Dimensi dan sambungan disahkan sebelum pengeluaran
Aplikasi
- Penggantian unit intercooler yang haus atau rosak
- Penyelenggaraan baik pulih pemampat dan penutupan terancang
- Stok penyejuk ganti untuk pasukan perkhidmatan industri
Gambaran Keseluruhan Imej Produk

Galeri Produk



Mengenai Radiator Yangzhou Zuoer
Yangzhou Zuoer Radiator Co., Ltd. mereka bentuk dan mengeluarkan-sistem dan komponen pelesapan haba untuk aplikasi pemampat automotif, pembinaan, pertanian, penjana-dan udara-aplikasi. Skop produknya termasuk radiator air, radiator minyak, intercooler dan pemasangan penyejukan yang berkaitan.

Kualiti dan Sokongan Pesanan
- Kawalan kualiti meliputi bahan masuk, proses pengeluaran dan pemeriksaan akhir.
- Cadangan teknikal disediakan daripada lukisan pelanggan, sampel atau ukuran yang disahkan.
- Foto atau video produk dan-pemeriksaan pihak ketiga boleh diatur sebelum penghantaran.
- Label tersuai, pembungkusan dan logistik eksport tersedia untuk pesanan yang layak.
Sijil dan Sokongan Perdagangan




Soalan Lazim
S: Untuk Ingersoll Rand Msg16 Intercooler: Apakah fail yang perlu kami hantar untuk semakan teknikal?
J: Lukisan PDF, lakaran berdimensi, foto produk yang jelas dan maklumat peralatan semuanya berguna.
S: Berkenaan Ingersoll Rand Msg16 Intercooler: Apakah yang perlu disahkan sebelum pengeluaran?
J: Lukisan yang diluluskan, model yang serasi, bahan, sambungan, kuantiti dan keperluan pembungkusan semuanya harus disahkan.
S: Apabila mendapatkan Ingersoll Rand Msg16 Intercooler: Bolehkah bahan dilaraskan untuk aplikasi kami?
J: Pilihan bahan boleh disemak terhadap media kerja dan persekitaran operasi sebelum sebut harga.
S: Sebelum memesan Ingersoll Rand Msg16 Intercooler: Bolehkah anda menyediakan pembungkusan eksport neutral?
A: Ya. Pembungkusan berjenama neutral atau pelanggan-boleh dibincangkan untuk pesanan.
S: Untuk Ingersoll Rand Msg16 Intercooler: Bagaimanakah produk dilindungi semasa pengangkutan?
J: Pembungkusan dipilih untuk melindungi penyejuk semasa pengendalian eksport dan laluan penghantaran yang dirancang.
Cool tags: intercooler ingersoll rand msg16, China pengilang, pembekal, kilang ingersoll rand msg16 intercooler, pengeksport penukar haba, pemeriksaan penukar haba, pengurangan pesanan penukar haba, ujian harga penukar haba, sebut harga penukar haba, Ujian penukar haba
Seterusnya
Ingersoll Rand Msg16 AftercoolerAnda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan












